Doporučení ...

26. 7. 2019

Výrobky od prodejce hotaha 2 krásně doplnily náš nový obývák zařízený do stylu provence, vše je pečlivá ruční práce, každý kousek originál, komunikace byla bezproblémová a dodání zboží obratem, prodejce vřele doporučuji.

Míša Jindová

 

Velmi ochotná a milá prodejkyně a zboží opravdu nádherné, moc Vám děkuji, je to pohlazení na duši :-)  dakar07

 

Hodnocení tedy ex post - balík dorazil velmi rychle a zboží bylo velmi pěkné. Na Vánoce udělalo radost.

Ele-a-nora

 

Mohu jen doporučit. Výborná komunikace, vstřícnost, rychlost dodání a hlavně překrásné zboží.

Lenka Kubková

 

Překrásná práce, skvělá komunikace s majitelkou. Musím vyzdvihnout do nebes její svatou trpělivost a ochotu. Moc jí za všechno děkuji a doporučuji. Ať se moc daří :-)

Marketa39

 

30. 4. 2018

Hodnocení tedy ex post - balík dorazil velmi rychle a zboží bylo velmi pěkné. Na Vánoce udělalo radost.

Ele-a-nora

 

20. 12. 2017

Mohu jen doporučit. Výborná komunikace, vstřícnost, rychlost dodání a hlavně překrásné zboží.

Lenka Kubková

 

Děkuji za rychlý a příjemný obchůdek s Vámi. Dečka je krásná. Všem doporučuji.

Margita

 

4. 8. 2017

Dobrý den
truhlička dorazila v pořádku již včera, neměla jsem zatím čas vám poděkovat. Je to veliká nádhera, to jsem ovšem po minulé zkušenosti s vámi věděla, že to bude extra krása. Moc vám děkuji za rychlost a ochotu. Budu se s ní těžko loučit zrovna jako s tou první. Brzo se uzdravte a já se určitě zase ozvu až budu chtít někomu dát krásný dárek.
S pozdravem L. Kamenická

 

23. 3. 2016

Dobrý den,

omlouvám se předem, že jsem si dovolila Vám napsat. Dnes jsem navštívila Vaši výstavu vyšívání ve Vyškově. Klaním se před lidmi, kteří něco takového dovedou, jen ti dovedou ocenit, co to dá za práci - píchání a hrbení se zad - sama také  pletu, vyšívám a háčkuji, prostě mě to baví a hlavně mě to uklidňuje.

Přeji Vám upřímně, ať se Vám daří, máte dobrý pocit z dobrého díla a k tomu moc a moc zdraví. Snad budete mít někde zase výstavu. S přáním - hezkého prožití svátků velikonočních a nastupujícího se jara  - Marie Formánková.

 

Právě jsem rozbalila balíček a musím napsat -NAPROSTO SKVOSTNÁ NÁDHERA ! Perfektně zabaleno, bleskově odesláno, dáreček potěšil. Moc milé prodávající děkuji a přeji, ať se vše skvěle daří. Všem VŘELE DOPORUČUJI !!  

ČERTIK

 

Krabička je opravdu moc krásná. Maximální spokojenost se vším. Děkuji milé prodávající a přeji krásné a poklidné sváteční dny.

Všem vřele doporučuji !

Marie Ševčíková

 

Moc děkuji za krásné zboží, přišlo obratem a už nám dělá doma radost :-) Skříňka je opravdu i velice praktická počtem háčků, horní přihrádkou a třemi věšáčky v dolní části :-). Také se otevírá přesně na tu stranu, kterou potřebujeme :-) Jsme moc spokojeni, přeji hodně dalších úspěchů. :-)
Soňa Pavýzová

 

Mám od paní Hotárkové truhlu cca 35x25x25 cm, tedy už pěkný kousek nábytku ve starobylém stylu v kombinací smetanová a romantické růže. Provedení je vkusné a perfektní, s citem pro věc. Celkový dojem je úchvatný. Jednání bylo velmi příjemné a objednávka vyřízena rychle a bez problémů.

Mohu doporučit, budete mít vskutku ojedinělý a originální kousek.

Eva Sommerová
 

Paní Hanička potvrzuje pravidlo o zlatých českých ručičkách a já dodávám, že její ruce by se měly naklonovat, aby stihly potěšit a nadchnout ještě více žen a dívek.

Jelikož mám velice ráda a současně sbírám anděly, zatoužila jsem mít i andílka vyšitého. Hledala jsem na netu a našla fotografie prací paní Haničky, která mi vyšla vstříc a vyšila nejprve dva krásné polštářky s anděly a posléze na mé přání ještě jeden polštářek a dečku (také s anděly).

A tak začala moje sběratelská vášeň pro práce paní Hanky. Takže k mým padesátinám mi kolegyně koupila dečku s třešňovým kvítkem a letos se už mohu těšit z překrásné soupravy stávající z polštářku a dvou deček se vzorem růží. V červnu a červenci se těším na další polštářky a v prosinci na štolu, a to vše také s růžemi.

Ke všemu paní Hanička je tak ochotna, že mi nejenom ušila výplně polštářků, ale i zakoupila dle mého výběru látky pro jejich ušití. Mám za to, že v dnešní uspěchané a i když to nerada říkám neslušné době, je vzácnost najít člověka, který nás nejenom dokáže vrátit prostřednictvím své práce do dob našich babiček, kdy slušnost byla samozřejmostí, ale i člověka se kterým, i když jsme se osobně nesetkaly, je mi velmi příjemné komunikovat.

Přeji paní Haničce moc tvůrčí invence a už se těším na příští rok, jak budeme s paní Haničkou vybírat další vzory pro novou kolekci – já jsem si totiž usmyslela vzor citronů s květem.

Dagmar Zdebská

 

Musím velice pochválit a vyzdvihnout autorčinu pečlivost při její práci. Tak krásně, precizně udělané krabičky s lehkým vintage stylem se jen tak nevidí. Musím s upřímností říci, že jsem na Fleru kupovala a chválila mnohé krabičky, ale asi jen jedna nebo dvě z nich opravdu dosahují této kvality. Všem tento obchod DOPORUČUJI a přeji mnoho stejně spokojených zákazníků :)

Alena Škrdlová

 

Před nedávnem jsem potřebovala vybavit roubenku novými záclonkami. Začala jsem shánět v obchodě, ale ouha! Jen samé umělotiny. Pak mi někdo poradil, podívej se na internet. A tam jsem objevila stránky paní Hanky Hotárkové. Nevěřila jsem, že ještě dnes někdo dokáže zhotovit takové dílo. Hned jsme se domluvily, pak následovala ještě osobní návštěva, a dnes zdobí naše okna krásné, bavlněné záclonky, přesně tak, jak jsem si je představovala. Jsou zhotoveny vyšíváním technikou richelieu. Přišly v balíčku perfektně zabaleném i s návodem, jak je udržovat. Nemůžeme se na tu nádheru vynadívat. Ještě jednou, paní Hotárková, móóóc děkujeme. Jenom nechápeme, proč lidé, kteří zachovávají tradice umění ruční práce, nejsou více prezentováni. Přejeme hodně zdraví.

Eva a Miloslav Homrovi

 

Paní Hotárkovou jsem požádala v komplikované situaci o výrobu křestní roušky pro mou prvorozenou dceru. Přesto, že do křtin zbývalo již jen pár dnů, paní Hotárková mému požadavku velmi ochotně vyhověla. Všechny detaily jsme velmi pečlivě probíraly až do vytvoření návrhu, který mi paní Hotárková zaslala emailem. Po drobných úpravách během dvou dnů roušku vyšila. A musím říct, že nádherně. To ocenila také řada našich hostů na hostině po křtinách. Má dcerka bude mít i díky paní Hotárkové nádhernou památku na svůj křest. A za to jí patří mé velké Díky.

Ing. Kristýna Karešová

 

Paní Hanka Hotárková pro nás vyšívala ubrus technikou richelieu a to na oltář do kaple sv. Jana Nepomuckého v Brzkově. Její práci jsme dostali včas a hned použili při svěcení naší kaple. Dílo je originální a našim ženám se velice líbilo. Všem mohu jedině doporučit skvělou práci paní Hotárkové.

Zdena Pometlová

 

Nádhera!!  Dokonalá a precizní práce. Rychlé dodání, příjemná komunikace. Určitě si ještě nějakou dečku objednám pro sebe nebo jako dárek pro své nejbližší. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho dalších zdařilých práciček.

Eva Paučová

 

Od paní Hanky Hotárkové mám už několik krásných věcí. Větším ubrusem počínaje a vánočními ozdobami konče. Jen doufám, že mi zachová přízeň i nadále, protože mám další a další přání. Všem, kdo mají rádi ruční práce a speciálně výšivky richelie, doporučuji se na její výrobky alespoň podívat na jejich stránkách. Je to neuvěřitelná krása a z vlastní zkušenosti radím: pořiďte si alespoň malou dečku a poznáte další rozměr lidské dovednosti, zručnosti a umu. A to nemluvím o tom, jak báječně se s paní Hankou jedná a domlouvá na podrobnostech. Sama vychází zákazníkovi vstříc a nabízí jiné možnosti a východiska, když technicky nelze provést nějaké zvláštní přání. Objednala jsem si několik dalších věcí, původně jako dárky přátelům, ale dnes už vím, že nikomu nic nedám a všechno si nechám.

Božena Vlašánková

 

Hanko, děkuji moc! To je krása a tak precizní prácička! Okamžitě začínám šetřit na ještě větší kousek. Všem Tvé zboží i Tebe jako prodávající vřele doporučuji, ale jen ať tam na mne ten větší ubrus zbude!

Gusta Rocheltová

 

Paní Hotárkovou a její práci každému ráda a ochotně doporučím. Vyráběla pro mě technikou richelieu atypický ubrus pro moji sestru, která žije v Londýně. Práce byla provedena ve skvělé kvalitě za velmi rozumnou cenu a v termínu, který jsem potřebovala. Moje sestra byla dárkem nadšená a já jsem byla velice spokojená s tím, že jsem našla spolehlivého a poctivého rukodělného výrobce.

Marie Kobzová

 

Paní Hotárková mi udělala opravdu radost. Zadala jsem si zcela netradiční zakázku, byla hotova brzy a v prvotřídní kvalitě. Kdo je milovníkem ručních prací a dovede ocenit tuto krásu, mohu jen doporučit. Výsledek prostě výtečný a věřím, že i další její zákazníci budou rovněž spokojeni. Paní Hotárkové přeji pevné zdraví, aby ji nebolely zlaté ručičky a aby měla hodně dalších spokojených zákazníků.

Ing. Marie Kleinerová

 

Dečka putovala až na Aljašku v USA a je určitě hodna aljašských divů, moc děkuji i za maximálně vstřícné jednání a rychlé dodání.
Dáša Paulusová

 

Koupila jsem si několik vyšívaných prostírání a jsem velice spokojená. Přístup i dodání zboží naprosto bleskové a bezproblémové.

Jana Zikmundová

 

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode